• Gün

  • Saat

  • Dakika

  • Saniye

GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi
13-16 Ekim 2022

Kongre Merkezi
Pine Beach Otel, Antalya
https://www.pinebeach.com.tr/tr/facilities_cat/toplanti-kongre-2.html

Kongre Kayıt
Kayıt masası 13-16 Ekim 2022 tarihleri arasında, 08.00 – 21.00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Önemli Tarihler
Erken Kayıt & konaklama son tarih: 1 Mayıs 2022
Olgu Gönderim Tarihi: 18 Mart 2022
Olgu Özetlerinin Son Gönderim Tarihi: 16 Eylül 2022

Yaka Kartı
Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur.

Stant Alanı
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçedir. Yabancı davetlilerin oturumlarında simultane çeviri olacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 16 Ekim 2022 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme
29. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar.

Organizasyon Sekreterliği
Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e ([email protected]) başvurmanızı rica ederiz.

İptaller

  • İptal talepleri en geç 1 Ağustos 2022 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.
  • Bütün iadeler kongre sonrasında gerçekleştirilecektir.